Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Katherine Eventeen

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
KatEven
Kouhai Hunter
Kouhai Hunter
KatEven


Mesaje : 1
Data de inscriere : 22/06/2015

Katherine Eventeen Empty
MesajSubiect: Katherine Eventeen   Katherine Eventeen Icon_minitimeLun Iun 22, 2015 1:30 pm

Poza personajului*:
Spoiler:
Nume și prenume* :Katherine Eventeen
Vârsta* : 16
Abilitate* : Controlul mintii- aceasta abilitate consta in influentarea gandurilor celorlalte persoane si in a vedea amintirile acestora cu ajutorul contactului vizual
Personalitate* :  Implusivă ,se enervează ușor și ucide fără milă,dar în general de treabă și cooperativă.
Istorie* :Totul a început printr-o explozie macabră.M-am trezit singură,aveam doar 6 ani . Familia mea era ucisă ,iar în sufletul meu se zbătea răzbunarea .Am descoperit că aveam puteam vedea amintirile celor care stabileau un contact vizual cu mine, abilitate moștenită de la bunica mea .Cu ajutorul meu am păcălit creaturile din jurul meu (oamenii ) și am reușit să fug la o dragă cunoștință a bunicii mele .Acolo am fost antrenată de către o corporație secretă să ucid ,iar când am simțit gustul trădării ,am fugit și am promis că nu voi mai avea încredere niciodată în nimeni.
Sus In jos
DivineMoon
Deus
Deus
DivineMoon


Mesaje : 575
Data de inscriere : 22/05/2015
Varsta : 32
Localizare : Cu umbra mea,tot timpul

Katherine Eventeen Empty
MesajSubiect: Re: Katherine Eventeen   Katherine Eventeen Icon_minitimeLun Iun 22, 2015 1:43 pm

Acceptat
Sus In jos
 
Katherine Eventeen
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Baza :: Înscrieri RPG-
Mergi direct la: